تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸  ساعت : ۲۲:۰۴
کارگروه تنظیم بازارالبرز با 4 دستور کار تشکیل شد/ کالاهای ضروری البرز در ماه مبارک رمضان تامین شد/مردم درگیر شایعات نشوند

کارگروه تنظیم بازارالبرز با ۴ دستور کار تشکیل شد/ کالاهای ضروری البرز در ماه مبارک رمضان تامین شد/مردم درگیر شایعات نشوند

مدیر کل امور اقتصادی استانداری البرز در خصوص نظارت بر کالاهای ویژه ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد:دستگاههای نظارتی جهت مدیریت وکنترل قیمتها تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت و در حال حاضر اقلامی نظیر گوشت قرمز و مرغ کاهش داشته است


به گزارش اداره کل روابط عمومی واموربین الملل استانداری البرز، پرویز زرگر در جلسه کار گروه تنظیم بازارکه صبح دوشنبه  در سالن شهدای دولت برگزارشد گفت:این جلسه با محوریت تهیه اقلام ضروری ماه رمضان با 4 دستور کارتشکیل شد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه مصرف شکردر ماه رمضان در بخش های مختلف افزایش میابد افزود: تدبیری اندیشیده شد تا شکر با توجه به نیاز صنعت ،صنوف و...به درستی تقسیم شود تا با نوسان وکمبودی مواجه نشویم. 
مدیر کل امور اقتصادی استانداری البرز با بیان اینکه هزارتن سهیمه برنج  به استان البرز اختصاص یافته است گفت:سهم هر شهرستان برمبنای میزان جمعیت در جلسه امروز مشخص ودر اختیار واحدهای متبوع قرار گرفت  تا با نظارت درست به دست مصرف کننده اصلی برسد.
وی در خصوص نمایشگاه ویژه ماه مبارک رمضان گفت:تصمیم برگزاری نمایشگاه در شهرستانها به عهده فرمانداریها گذاشته شد تا در صورت صلاح دید ونیاز تصمیمات لازم اتخاذ شود اما در شهرستان کرج برگزاری نمایشگاه مورد استقبال قرار نگرفت وپیشنهاد  فروش ویژه مطرح شد ومقررگردید تصمیم نهایی با نظر استاندار صورت گیرد.
زرگر در خصوص نظارت بر کالاهای ویژه ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد:دستگاههای نظارتی جهت مدیریت وکنترل قیمتها تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت و در حال حاضر اقلامی نظیر گوشت قرمز و مرغ کاهش داشته است وتخم مرغ به عنوان دومین استان تامین کننده علاوه بر اینکه نیاز بازار را تامین کرده ایم صادرات آن نیز آزاد شده است.
وی با اشاره به اینکه تمام کالاهای ضروری تامین شده است گفت:تدابیر لازم جهت تامین کالاهای اساسی اندیشیده شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست واز مردم می خواهیم که به میزان نیاز خرید انجام دهند ودرگیر شایعات نشوند.
مدیر کل امور اقتصادی در پایان با اشاره به اینکه وظیفه ما حمایت از تولید کننده ومصرف کننده است بیان کرد: استانداری البرز تمام تلاش خود را جهت فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای تولید کنندگان بکار خواهد گرفت تا با فراهم کردن بستر مناسب تولید کالای با قیمت منطقی به دست مصرف کننده برسد.
 
 

کد خبر : 12198

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۲۰۸

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :