تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت : ۰۰:۳۷

سیر نزولی قیمت مواد پروتئینی در استان البرز

مدیرکل اقتصادی استانداری البرز گفت: قیمت گوشت قرمز بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان کاهش پیدا کرده است.به گزارش اداره  کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، پرویز زرگر در جلسه تنظیم بازار که در سالن شهدای دولت با 4دستور جلسه برگزارشد، اظهار داشت: در ماه مبار ک رمضان با سیر نزولی قیمتها ی مواد پروتئینی روبرو هستیم. 

مدیرکل اقتصادی استانداری البرز در ادامه گفت: قیمت گوشت قرمز بین 10 تا 15 هزار تومان کاهش پیدا کرده همچنین قیمت مرغ در استان البرز در برخی مناطق زیر قیمت مصوب تا ۹ هزار و ۵۰۰ تومان می باشد.
وی با اشاره به واردات گوشت با ارزنیمایی تاکید کرد: گوشت قرمز به میزان نیاز بازار وجود دارد  و توزیع شده است.
 وی با اشاره به اینکه  در حال حاضر استان در شرایط خوبی به لحاظ تامین کالاهای اساسی به سر می برد افزود: برای نظارت وبررسی دقیق تر شرایط بازار به زودی کمیته تخصصی  تشکیل می شود تا علاوه بر برنامه ریزی منسجم تر در خصوص تامین اقلام ضروری بابت واردات کالاهای تامین شده از بندر اقدامات لازم صورت گیرد.
زرگر با اشاره به وضعیت کاغذ در کشور بیان کرد: در خصوص کاغد در کشور مشکلاتی وجود دارد اما با تدابیر اتخاذ شده 100 هزاربسته کاغذ "ای ۴" برای استان تامین شده است که بر اساس نیاز ادارات شهرستان تقسیم ومیزان قابل توجهی در بازار عرضه می شود تاخواسته مصرف کنندگان این کالا تامین شود.
مدیرکل اقتصادی استانداری البرزدرباره تامین شکر استان عنوان کرد: در حال حاضر بازار با کمبود شکر مواجه نیست وقیمت مصرف کننده هر کیلو شکر ۳ هزار تومان به علاوه ‌3درصد سود خرده فروشی  می باشد  همچنین با نظارتهای شدید که توسط سازمان بازرسی واصناف در استان صورت می گیرد جای هیچ گونه سو استفاده یا احتکار سهمیه دولتی وجود ندارد.

فایل دانلود:

کد خبر : 12394

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۵۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :