تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۳۳

ایجاد چتر حمایتی برای معتادان بهبود یافته مسئولیتی اجتماعی است/برای اشتغال بهبود یافته از اعتیاد، برنامه ریزی می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز ایجاد چتری حمایتی برای معتادان بهبودیافته به جامعه را رسالت و مسئولیتی اجتماعی عنوان کرد که آحاد مردم در آن نقش مهمی دارند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب در اولین جلسه کارگروه ایجاد اشتغال برای معتادان بهبودیافته استان اظهار داشت: همانگونه که در جامعه تبیین شده است که معتاد بیمار است نه مجرم، باید به گونه ای در کنار آنان قرار گیریم که علاوه بر رسالت و مسئولیت اجتماعی و انسانی خویش از آسیب های اجتماعی آتی پیشگیری بعمل آوریم.
وی افزود: گذشته از تمامی آسیب های پیش از درگیری فرد به اعتیاد و موادمخدر آنچه بسیار مهم است حمایت از این فرد برای بازگشت به آغوش جامعه و خانواده است تا باید به جد مورد توجه مردم و مسئولین قرار گیرد.
این مسئول با اشاره به اینکه نگاه به اعمال انسان دوستانه و خیرخواهانه باید در جامعه تببین و ترویج شود، تاکید کرد: اثرگذاری یک کار فرهنگی که پیامد اجتماعی آن در خانواده بروز و ظهور کند کار بسیار ارزشمندی است که می تواند در هر نسلی تکرار شده و در نهایت منجر به کاهش آسیب های اجتماعی شود.
گفتنی است در این کارگروه مقرر شد با استفاده از ظرفیت کارخانه های بزرگ و صاحبان مشاغل استان، نسبت به کارگیری معتادان بهبودیافته اقدام و زمینه رشد و توسعه این طرح فراهم شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 16375

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :